Carl Wilhelm Nordgren oljemålning

474098

CARL WILHELM NORDGREN (1804-1857): Mansporträtt, signerad CW Nordgren, påskrift, olja på duk, ca 34x28 cm

Saknar ram, färgbortfall, missfärgningar

Konst, Äldre måleri

Fack 29

Budhistorik (1 bud)

3374854
2017-07-14 13:28:15

2017-07-15 kl 14:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.