Bläckhorn brons och förgylld metall

474097

BLÄCKHORN, 2 st, brons resp förgylld metall, 1900 resp 1800-tal, diameter ca 26 resp 20 cm

En glasinsats saknas

Diverse, Hem

Budhistorik

2017-07-15 kl 13:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.