Pojkporträtt oljemålning

474096

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av pojke, påskrift a tergo, olja på duk, ca 99x60 cm

Dukskada

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 30

Pojkporträtt oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3376065
3375160
750
3376064
750
3375160
550
3371515
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.