Björn Forsman oljemålning

474093

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Stilleben med palett, signerad Forsman, daterad 60, olja på pannå, ca 32x34 cm

Smärre färgbortfall

Fack 31

Björn Forsman oljemålning

Budhistorik

2017-07-14 kl 13:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.