Björn Forsman oljemålning

474093

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Stilleben med palett, signerad Forsman, daterad 60, olja på pannå, ca 32x34 cm

Smärre färgbortfall

Fack 31

Björn Forsman oljemålning

Budhistorik

2017-07-14 kl 13:06
Slutpris SEK:
0
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer