Etsning Anders Zorn Modell läser brev

474092

ANDERS ZORN (1860-1920): "Modell läser brev", 1910, signerad Zorn samt i trycket, etsning, ca 15,5x11,5 cm

Ej examinerad ur ram, gulnader

Budhistorik (21 bud)
3377692
7 200
3377688
7 000
3377685
6 800
3377684
6 600
3377678
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.