Bengt Lindström oljemålning

474091

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Bengt Lindström, olja på pannå, ca 33x62 cm

Bengt Lindström oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3376417
6 400
3376416
5 400
3373784
4 600
3373783
4 400
3371869

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.