Oscar Keen oljemålning

474090

OSCAR KEEN (1867-1949): "Stuga vid Snättringe", signerad o daterad Oscar Keen 1918, olja på pannå, ca 25x34 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 8

Oscar Keen oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3377053
450
3376857
3368403
3367811

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.