Rune Jansson färglitografier

474087

RUNE JANSSON (1918-2014): (4) Kompositioner, signerade och numrerade, EA, HC, färglitografier, bladmått ca 51x65, oramade

Smärre hanteringsveck och fläckar i marginalen

Rum 9, Vagga 2

Rune Jansson färglitografier

Budhistorik (2 bud)

3377082
3377062

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.