Takarmatur 1960-tal

474086

TAKARMATUR, 1960-tal, 4-armad, stomme i mässing, kupor i opalinglas, höjd ca 162, diameter 60 cm

Smärre obetydliga nagg

Belysning, Taklampor

Rum 7

Takarmatur 1960-tal

Budhistorik (15 bud)
3376967
3375534
3376966
3375534
950
3376964
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.