Takarmatur 1960-tal

474085

TAKARMATUR, 1960-tal, 4-armad, stomme i mässing, kupor i opalinglas, höjd ca 162, diameter 60 cm

En kupa med nedre kantnagg o spricka, en kupa med mindre nedre nagg, obetydliga mindre nagg

Belysning, Taklampor

Rum 7

Takarmatur 1960-tal

Budhistorik (2 bud)

3377725
3375938

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.