Emma Toll oljemålning

474084

EMMA TOLL (1847-1917): Kvinnoporträtt, signerad Emma Toll, olja på duk, ca 60x45 cm

Krackeleringar, färgbortfall, lagning

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 32

Emma Toll oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3377581
550
3371286
500
3371286
3368393
3371280

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.