Rune Jansson litografier

474083

RUNE JANSSON (1918-2014): "Strater", mapp med 48 litografiska tryck, komplett, signerade samt numrerade 60/99, bladmått ca 30x38 cm

Rum 7, Hylla 3

Rune Jansson litografier

Budhistorik (1 bud)

3368396
2017-07-09 17:04:16

2017-07-16 kl 19:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.