Rune Jansson blandteknik

474082

RUNE JANSSON (1918-2014): Komposition, signerad och daterad Rune Jansson -56, blandteknik med vadd, ca 33x27 cm

Fack 35

Rune Jansson blandteknik

Budhistorik (5 bud)
3376466
3376128
3375782
3372980
700
3369543
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.