Byrå 1900-talets mitt

474080

BYRÅ, 1950/60-tal, fanérad i teak, svärtade handtag och fotavslut, höjd ca 76, 76x42 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Ytskador, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå 1900-talets mitt

Budhistorik (4 bud)

3377640
450
3377585
3377639
3377585

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.