Louis Cane oljemålning sommar

474079

LOUIS CANE (Frankrike, född 1943): "Pins du Midi", signerad och daterad Cane -87, olja på duk, ca 74x64 cm

Konst, Modernt måleri, Specialauktion

Rum 21

Louis Cane oljemålning sommar

Budhistorik (10 bud)
3377723
7 000
3377655
6 800
3377476
6 600
3376896
6 400
3375380
6 200

Slutpris SEK:
7 000
706 EUR, 839 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.