Janis Kalnmalis oljemålning

474078

JANIS KALNMALIS (Lettland född 1939): Blomsterstilleben, monogramsignerad JK 82, olja på duk, ca 82x60 cm

Smärre färgbortfall, spännramen skev, oramad

Fack 34

Janis Kalnmalis oljemålning

Budhistorik (13 bud)
3376434
3376320
3376433
3376320
950
3375823
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.