Oljemålning 1800-tal

474077

F NATHAN (1800-tal): Öresundskusten med vy mot Kronborg slott, signerad och daterad -81, olja på duk, ca 66x92 cm

Dukhål, krackeleringar

Ändringar/tillägg
Öresundskusten med vy mot Kronborg slott

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3375706
450
3375953
3375706
3375587

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 54 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.