Porträtt 1700-tal

474076

JOHAN JOAKIM STRENG (hans art, 1700-tal): Porträtt av von Bippen, olja på duk, ca 77x63 cm

Hårt renoverad

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Porträtt 1700-tal

Budhistorik (10 bud)
3375832
3375831
3375791
950
3375161
900
3375159
850

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer