Oidentifierad konstnär England 1800-tal

474073

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Landskapsmotiv med jägare, olja på duk, ca 55x69 cm

Mindre dukskador

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (5 bud)
3377792
500
3377734
450
3377728
3376171
3370731

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.