Ikon

474072

IKON, 1800-tal, sannolikt Ryssland, Madonnan och barnet, troligen delvis i silver, ikonskåpets yttermått ca 18x16 cm

Skador, senare ikonskåp

Diverse

Ikon

Budhistorik (11 bud)
3372257
3371510
3371509
950
3371508
900
3371507
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.