Oidentifierad konstnär 1600/1700-tal

474070

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1600/1700-tal): Figurer i slotsruin, olja på duk, 38x52 cm

Mindre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Kundcenter

Budhistorik (4 bud)

3370611
5 200
3370610
5 000
3370608
3370075

Slutpris SEK:
5 200
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer