Dockor och kläder

474055

DOCKOR, 3 st, 1900-20-tal, varav 2 st med huvuden i biskvi, en med glaserat porslin, diverse kläder från olika tidsepoker medföljer, dockorna längd ca 33-53 cm

Dockorna med smärre slitage

Diverse, Leksaker

Rum 7

Dockor och kläder

Budhistorik (7 bud)
3375633
850
3374080
3374080
500
3371659
450
3371659

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.