Dockor och kläder

474055

DOCKOR, 3 st, 1900-20-tal, varav 2 st med huvuden i biskvi, en med glaserat porslin, diverse kläder från olika tidsepoker medföljer, dockorna längd ca 33-53 cm

Dockorna med smärre slitage

Diverse, Leksaker

Rum 7

Dockor och kläder

Budhistorik (7 bud)
3375633
850
3374080
3374080
500
3371659
450
3371659

Slutpris SEK:
850
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer