Stringhylla med 3 plan

474054

NILS & KAJSA STRINNING, "String", hylla, rödbestad mahognyfanér, vitlackerad stomme, 3 plan, ca 76x58 cm

Bruksslitage och fanérskador

Möbler, Hyllor, Design

Hylla 1

Stringhylla med 3 plan

Budhistorik (8 bud)
3374233
650
3368507
600
3367982
550
3368504
500
3367982
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.