Herrbetjänt Fratelli Reguitti

474053

HERRBETJÄNT, Fratelli Reguitti, Italien, 1900-talets andra häft, betsad bok, hjultrissor, detaljer i mässing, höjd ca 106 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Hylla 3

Herrbetjänt Fratelli Reguitti

Budhistorik (9 bud)
3372250
750
3375819
700
3372250
650
3375818
600
3372250
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.