Spegel 1950-tal

474052

SPEGEL, ram i teak, Glas & Trä, Hovmantorp, etikettmärkt, ca 94 x 40 cm

Bruksslitage

Speglar

Hylla 1

Spegel 1950-tal

Budhistorik (19 bud)
3376271
3376267
3376270
3376267
950
3376265
900

Slutpris SEK:
111 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.