Sören Christian Bjulf oljemålning

474050

SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958): Fiskmarknad, signerad S C Bjulf, olja på duk, ca 70 x 100 cm

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
3376337
3376272
2 800
3376017
2 600
3375765
2 400
3376013

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer