Lisa Larson figurin Pelle

474040

LISA LARSON, figurin, Pelle, chamotterad stengods, Gustavsberg, delvis målat och glaserat, signerad undertill, höjd ca 19,5 cm

Smärre nagg på ena foten

Keramik/Porslin

Monter 13

Lisa Larson figurin Pelle

Budhistorik (9 bud)
3369164
700
3373549
650
3369164
600
3373548
550
3369164
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer