Lisa Larson figurin Pelle

474040

LISA LARSON, figurin, Pelle, chamotterad stengods, Gustavsberg, delvis målat och glaserat, signerad undertill, höjd ca 19,5 cm

Smärre nagg på ena foten

Keramik/Porslin

Monter 13

Lisa Larson figurin Pelle

Budhistorik (9 bud)
3369164
700
3373549
650
3369164
600
3373548
550
3369164
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.