Oljemålning Landskap

474030

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap, signerad Olaus, olja på duk, ca 100x181 cm

Rum 9

Oljemålning Landskap

Budhistorik (9 bud)
3379097
950
3379103
900
3379097
850
3379099
3379097
500

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.