Edvard Bergh

474028

EDVARD BERGH (1828-1880): Fiskafänge i fors, signerad och daterad Edward Bergh, 1865, olja på duk, 66x96 cm
Skador: Dukskador, duken i behov av sträckning

Konst, Äldre måleri

Edvard Bergh

Budhistorik (8 bud)
3371094
15 000
3371093
8 000
3371088
7 800
3370020
7 600
3368273
6 000

Slutpris SEK:
15 000
1 514 EUR, 1 797 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.