Gaspar Riera oljemålning

474027

GASPAR RIERA (född 1922, Spanien): Landskapsmotiv, signerad G Riera, olja på duk, 73x92,5 cm

Krackeleringar, smärre färgbortfall

Fack 24

Gaspar Riera oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3375406
650
3366128
600
3375405
600
3366128

Slutpris SEK:
650
66 EUR, 78 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.