Lennart Larsson oljemålninhg

474026

LENNART LARSSON (född 1922): "Mot Riddarholmen och Gamla Stan", signerad Lennart Larsson -80, olja på duk, ca 55 x 69 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 6

Lennart Larsson oljemålninhg

Budhistorik (13 bud)
3374702
3374725
3374702
3374701
850
3374620

Slutpris SEK:
121 EUR, 144 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.