Armband 14 k guld på silver 900

474025

ARMBAND, 14 k guld på silver 900, 1900-talets andra hälft, Guatemala, dekor med figurscener, stämplad Joy SN. Antonio Hecho en Guatemala, längd 18 cm, vikt ca 32 g

Guld/Smycken

Kundcenter

Budhistorik (1 bud)

3378080
2017-07-17 06:11:01

2017-07-17 kl 16:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 36 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.