Ingegerd Beskow oljemålning

474023

INGEGERD BESKOW (1887-1978): Vid stadens å, signerad Ingegerd Beskow, olja på duk, ca 56 x 46 c,

Fack 34

Ingegerd Beskow oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3374990
1 700
3370902
1 600
3373561
1 600
3370902
3366566

Slutpris SEK:
1 700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer