Ingegerd Beskow oljemålning

474023

INGEGERD BESKOW (1887-1978): Vid stadens å, signerad Ingegerd Beskow, olja på duk, ca 56 x 46 c,

Fack 34

Ingegerd Beskow oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3374990
1 700
3370902
1 600
3373561
1 600
3370902
3366566

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.