Oscar Lycke oljemålning

474020

OSCAR LYCKE (1877-1927): Vinterlandskap, signerad Osc. Lycke -07, olja på duk, ca 79x117 cm, oramad

Konst, Äldre måleri

Fack 3

Oscar Lycke oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3371861
4 800
3372129
4 600
3371861
4 400
3372128
4 200
3371861

Slutpris SEK:
4 800
484 EUR, 575 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.