Oscar Lycke oljemålning

474020

OSCAR LYCKE (1877-1927): Vinterlandskap, signerad Osc. Lycke -07, olja på duk, ca 79x117 cm, oramad

Konst, Äldre måleri

Fack 3

Oscar Lycke oljemålning

Budhistorik (35 bud)
3371861
4 800
3372129
4 600
3371861
4 400
3372128
4 200
3371861

Slutpris SEK:
4 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer