Ragnar Salwén oljemålning

474019

RAGNAR SALWÉN (1875-1962): Vinterlandskap, signerad och daterad R Salwén 1925, olja på duk, ca 88x73 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 48

Ragnar Salwén oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3375034
3373273

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.