Curt Hillfon färglitografi

474018

CURT HILLFON (född 1943): (3) Komposition - triptyk, signerade C Hillfon, 149/200, färglitografier, samramade, 62x48 cm

Fack 36

Curt Hillfon färglitografi
Budhistorik (6 bud)
3374021
600
3367561
550
3367561
450
3370881
3367561

Slutpris SEK:
600
61 EUR, 72 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.