Theo Tobiasse

474016

THEO TOBIASSE (Frankrike, 1927-2012): figurkomposition, signerad Theo Tobiasse, numrerad 7/200, färglitografi, oramad, bladmått ca 55 x 76 cm,

Theo Tobiasse
Budhistorik (7 bud)
3374765
550
3371564
500
3373912
500
3371564
450
3372308

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.