Björn Forsman oljemålning

474015

BJÖRN FORSMAN (1917-1990): Skogsglänta, signerad Björn Forsman, olja på duk, ca 73x76 cm
HISTORIK: Björn Forsman var svärson till Nils Söderberg

Fack 33

Björn Forsman oljemålning

Budhistorik

2017-07-14 kl 15:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.