Sigurd Johansson marinmålningar

474012

SIGURD JOHANSSON (1900-tal): (3) Marina motiv, signerade Sigurd Johansson -82, blandteknik, ca 22 x 37 cm

Fack 28

Budhistorik (10 bud)
3374718
700
3374066
650
3374717
650
3374066
600
3374071
550

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.