Carl Fredrik Reuterswärd färglitografi

474011

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (1934-2016): Storviggen, signerad Reuterswärd, numrerad 1/300, färglitografi, 50x80 cm

Fack 18

Budhistorik (7 bud)
3375249
550
3375186
500
3375243
500
3375186
450
3375212

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.