Stolar allmoge

474003

STOLAR, 1 par, furu, allmoge, 17/1800-tal, solrygg, sitthöjd ca 49 cm

En stolsrygg med brännmärkning AAS, en ryggpinne saknas, skador

Möbler, Stolar

Rum 5

Stolar allmoge

Budhistorik

2017-07-17 kl 20:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.