Skärmaskin Lindbergs Maskinaffär

474002

SKÄRMASKIN, 1900-talets början, märkt CCson Lindbergs Maskinaffär Stockholm, företennad och rödlackerad, höjd ca 56, längd med vev ca 65 cm

Omfattande ytskador

Diverse

Rum 7

Budhistorik (1 bud)

3378471
2017-07-17 14:31:15

2017-07-17 kl 14:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.