William Avar oljemålning

473999

WILLIAM AVAR (Sédéh, Iran 1917-2012 Stockholm): L'Harlequin avec vase bleu, signerad och daterad W. Avar 89, olja på duk, ca 81x66 cm

Smärre ytskador

Rum 21

William Avar oljemålning

Budhistorik (24 bud)
3378261
3378258
3378258
1 900
3378255
1 800
3378247
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 264 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.