Fåtölj 1970-tal

473996

FÅTÖLJ, sammet, 1970-tal, centralfot samt skulpturalt sittskal, sitthöjd ca 38, höjd 95 cm

Visst slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 12

Fåtölj 1970-tal

Budhistorik (4 bud)

3378763
3378250
500
3378248
3377283

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer