Joan Ossian Andersson oljemålning

473994

JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Segelbåtar till havs, signerad J. Ossian, olja på duk, ca 65x101 cm

Smärre tryckmärke

Fack 42

Budhistorik (11 bud)
3371740
750
3374703
700
3371740
650
3371734
600
3371739
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.