Ruis Brandt oljemålning

473991

RUIS BRANDT (samtida): "Tjurar från Pamplona", signerad Ruis Brandt, olja på duk, 46x41 cm

Rum 6

Ruis Brandt oljemålning

Budhistorik (1 bud)

3374797
2017-07-14 12:17:09

2017-07-14 kl 12:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.