Broscher 4 st broschnålar 3 st örhängen 1 par

473977

BROSCHER, 4 st, BROSCHNÅLAR, 3 st, ÖRHÄNGEN, 1 par, förgyllt silver, örkrokar i guld, fasettslipade almandingranater, 18/1900-tal

Flertalet av smycken omgjorda, tenlödningar, enstaka granater saknas

Guld/Smycken

Monter 9

Budhistorik (6 bud)
3382167
3382041
550
3379954
500
3376820
450
3376677

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.