Bokhylla med skåpdel

473968

BOKHYLLA, 1930/40-tal, låg modell med hyllplan, lådor samt dörr med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 78, 160x30 cm

Visst slitage

Möbler, Hyllor

Rum 14

Bokhylla med skåpdel

Budhistorik (7 bud)
3375228
700
3375065
650
3374757
600
3372766
550
3372256
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer