Bokhylla med skåpdel

473968

BOKHYLLA, 1930/40-tal, låg modell med hyllplan, lådor samt dörr med bakomvarande hyllinredning, höjd ca 78, 160x30 cm

Visst slitage

Möbler, Hyllor

Rum 14

Bokhylla med skåpdel

Budhistorik (7 bud)
3375228
700
3375065
650
3374757
600
3372766
550
3372256
500

Slutpris SEK:
700
71 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.