Vitrinskåp Louis XVI-stil

473967

VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft, Louis XVII stil, mahogny, krön med gallerkant, välvda glassidor samt glasdörr, Höjd ca 140, 70x32 cm

Bruksslitage, skador, ett par dekorelement saknass

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Vitrinskåp Louis XVI-stil

Budhistorik (18 bud)
3375432
2 400
3375431
3374265
3374264
1 900
3374263
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.