Jordglob

473965

JORDGLOB, 1900-talets första hälft, "Svenska Bokhandelscentralen A.B:s, Stockholm, utarbetad av Dr Neuse, för handel. hem och skola", fot i trä, höjd ca 60 cm

Skador, slitage

Diverse

Hylla 3

Jordglob

Budhistorik (5 bud)
3375195
500
3375194
450
3374287
3370928
3367570

Slutpris SEK:
500
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer